Piłka nożna chce być kobietą – konferencja w Krakowie

Mikrofon w sali konferencyjnej - zdjęcie ilustracyjne

Pracownia Olimpizmu w AWF Kraków serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnej Międzynarodowej Konferencji Academia Women Football „Piłka nożna chce być kobietą – nowe perspektywy kobiecej piłki nożnej” w dniach 29-30 października 2021 r.

Głównym celem konferencji będzie wymiana doświadczeń i wiedzy na temat piłki nożnej kobiet, a także przedstawienia dalszych perspektyw związanych z rozwojem kobiecego futbolu. Konferencja będzie miała charakter naukowo-praktyczny wielodyscyplinarny, w którym przedstawione będą różne podejścia badawcze, od kwestii fizjologicznych po społeczne uwarunkowania kobiecej piłki nożnej, językiem wykładowym będzie język angielski i polski. Konferencja będzie popularyzować osiągnięcia naukowe i promowanie nauki, ale będzie kierowana także do osób mogących wykorzystać tą wiedzę w praktyce: trenerów, menadżerów, fizjoterapeutów i wszystkich osób pracujących z piłkarkami nożnymi, w tym także dla samych zawodniczek.

Konferencja jest planowana w formie stacjonarnej.

Podsumowaniem całości konferencji będzie wydanie monografii zbiorowej, której wydawcą będzie Akademia Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie. Będą się na nią składać rozdziały przygotowane przez osoby biorące aktywny udział w konferencji.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
Rejestracja: http://academiawomenfootball.awf.krakow.pl
Facebook: https://www.facebook.com/Academia-Women-Football-104423648011856/

Więcej informacji o konferencji w Zaproszeniu.