Wykłady z krystalografii kwantowej – pierwsze spotkanie w 2023 roku!

Mikrofon w sali konferencyjnej - zdjęcie ilustracyjne

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w kontynuacji wykładów otwartych z cyklu: Distinguished Lectures on Quantum Crystallography and Complementary Fields.

Kolejne wykłady rozpoczną się 12 stycznia 2023 r. o godz. 16:00. W tym dniu zaprezentowane zostaną:

1. Lecture 19: Jean-Michel Gillet (Structures, Properties and Modelling of Solids lab., CentraleSupelec,  Paris, France): Phase Space Quantum Crystallography: how about considering the other axis?
  2. Lecture 20: Katarzyna Pernal (Institute of Physics,  Lodz University of Technology, Poland): Reduced Functions and Descriptors for Accurate Electronic Structure. Prediction and Understanding Chemical Bonding

Wykłady są bezpłatne, ale wymagają wcześniejszej rejestracji na stronie: https://qcrwebinar.chem.uw.edu.pl

Czas trwania wykładów to około 35 minut Po każdym wykładzie przewidziana jest 15-minutowa sesja Q & A.

Wykłady organizowane są pod patronatem Komisji Krystalografii Kwantowej IUCr (Quantum Crystallography Commission of IUCr), Europejskiego Stowarzyszenia Krystolagraficznego (European Crystallographic Association) oraz Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.