Odnowiona przedpłata na publikacje w czasopismach IEEE!

Czasopisma - zdjęcie ilustracyjne

Zachęcamy do publikacji artykułów w czasopismach otwartych i hybrydowych, których wydawcą jest Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE – Institute of Electrical and Electronics Engineers) – największa na świecie organizacja techniczna  z siedzibą w Nowym Jorku.

Przedpłata na publikacje – wniesiona w ramach konsorcjum w 2020 roku – została właśnie odnowiona, a możliwość publikacji w periodykach IEEE  przedłużono do 25 marca 2025 r. Pracownicy Akademii Tarnowskiej bez dodatkowych opłat mogą opublikować łącznie cztery artykuły zarówno w czasopismach otwartych, jak i i hybrydowych IEEE.

Wniesiona przedpłata dotyczy tzw. kosztów APC (ang. Article Processing Charges) i odnosi się do artykułów, które uzyskały pozytywne recenzje i zostały przyjęte do publikacji w czasopiśmie IEEE.  Zaakceptowanie artykułu przez redakcję musi nastąpić przed wygaśnięciem przedpłaty.

Przedpłata może być wykorzystana wyłącznie w odniesieniu do artykułów, w których przynajmniej jeden z autorów jako swoją afiliację wskaże Akademię Tarnowską (ang. University of Applied Sciences in Tarnow, Poland).

Informacje o czasopismach i ich pozycjach w rankingach międzynarodowych znajdziecie Państwo na stronie wydawcy.

Zobacz wykaz czasopism IEEE (XLSX 34 KB)

W sprawach związanych z publikacją prosimy o kontakt z:

• Działem Badań Naukowych (Lidia Matuszewska, l_matuszewska@atar.edu.pl, tel. 14 63 16 592) lub
  • Biblioteką (kontakt: Dorota Pabjan, d_pabjan@atar.edu.pl, tel. 14 63 16 583).