Natural Cosmetics International Meeting – konferencja w Rzeszowie 20-22.09.2023

Baner konferencyjny

Katedra Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej Natural Cosmetics International Meeting.

Miejsce: Kielnarowa k. Rzeszowa
Termin:  20-22 września 2023 r.

Zaproszeni prelegenci:

• Prof. Dr. Ilkay Erdogan Orhan (Gazi University, Turcja)
  • Prof. (Emeritus) Henry O. Meissner (National Institute of Complimentary Medicine – NICM, Health Research Institute, Western Sydney University and Therapeutic Research, TTD International, Australia)
  • Prof. Dr. Nazım Şekeroğlu (Gaziantep University, Turcja)
  • Prof. Dr. Marijana Zovko Končić (University of Zagreb, Chorwacja)
  • Prof. dr hab. Halina Maria Ekiert (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Polska)
  • Prof. Dr. rer.nat. DDr. h.c. Rudolf Bauer (Graz University, Graz, Austria)
  • Dr. hab. Agnieszka Szopa, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Polska)
  • Dr hab. Elwira Sieniawska (Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Polska)
  • Dr hab. Agnieszka Gunia-Krzyżak (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Polska)
  • Dr Christophe Hano (Univeristy of Orleans, Francja)
  • Dr Aikaterini Argyropoulou (PharmaGnose, Athens, Grecja)
  • Dr Danuta Raj (Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Polska)
  • Dr. Mrs. Manjushri Arun Deodhar (Mumbai University, Mumbai, Indie)
  • Dr Magdalena Biesiadecka (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Polska)
  • Dr Silvia Letasiova  (MatTek In Vitro Life Science Laboratories, Bratislava, Słowacja)
  • Dr Mark Smith (NaTrue, Brussels, Belgia)
  • Viktoria Potko (NaTrue, Brussels, Belgia)

Wszystkie aktualne informacje o konferencji, w tym zakres tematyczny, sylwetki prelegentów, wstępny program konferencji oraz opisy warsztatów, opłaty i szczegóły dotyczące rejestracji są zamieszczone na stronie internetowej: https://naturalcosmeticsim.org/

Konferencja jest dofinansowana ze środków programu „Doskonała nauka” MEiN, a partnerami merytorycznymi są Polska Akademia Nauk, Phytochemical Society of Europe (PSE) i Austrian Drug Screening Institute (ADSI).

Formularz rejestracyjny: https://naturalcosmeticsim.org/registration-form/