Finansowanie projektów międzynarodowych – webinarium 27.01.2023

Plakat

Biuro Promocji Nauki PolSCA PAN w Brukseli we współpracy z Narodowym Centrum Nauki i Narodowym Centrum Badań i Rozwoju zapraszają na spotkanie szkoleniowe na temat konkursów międzynarodowych na projekty badawcze, realizowane we współpracy wielostronnej, w szczególności w ramach programów ramowych Horyzont 2020 i Horyzont Europa.

Webinarium: Finansowanie projektów międzynarodowych. Oferta konkursowa NCN i NCBR
Termin: 27 stycznia 2023 (piątek), godz. 09:00–13:30

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych, w szczególności do pracowników naukowych oraz administracyjnych uczelni i instytutów naukowo-badawczych. Spotkanie odbędzie się w formule online w języku angielskim.

Szkolenie jest bezpłatne, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja (otwarta do 25 stycznia).

Więcej informacji na stronie PolSCA.