Tydzień z Horyzontem Europa

Horyzont Europa - baner

Sieć Regionalnych Punktów Kontaktowych Programów Ramowych UE oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zapraszają na cykl 15 bezpłatnych webinariów „Tydzień z Horyzontem Europa” w dniach 8–12 lutego 2021 r.

Pracowników zainteresowanych realizacją projektów międzynarodowych zachęcamy do udziału w webinariach. Horyzont Europa zastąpi obecny Program Ramowy na rzecz badań i innowacji Horyzont 2020. Proponowany budżet tego mechanizmu w perspektywie 20212027 to ponad 95 mld euro. Poszczególne webinaria prowadzone będą przez ekspertów Punktów Kontaktowych.

W programie m.in. korzyści z udziału w programie HE, zmiany w stosunku do programu Horyzont 2020, jak czytać ogłoszenia o konkursie, jak zwiększyć swoje szanse na grant, współpraca z partnerami, granty ERC, klastry w HE, projekty mobilnościowe w rozwoju kariery naukowej i wiele innych.

Aby wziąć udział w webinariach, należy się zarejestrować. Linki rejestracyjne dostępne są na stronie: https://www.kpk.gov.pl/tydzien-z-horyzontem-europa
Rejestracja jest prowadzona odrębnie dla każdego webinarium zamieszczonego w programie „Tydzień z Horyzontem Europa”.