Przedłużony abonament na publikację artykułów w czasopismach IEEE – webinarium

Czasopisma 2 - zdjęcie ilustracyjne

Zapraszamy do udziału w webinarium dla autorów, którzy planują publikację artykułów z dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych.

IEEE Authorship and Open Access Symposium: Tips and Best Practices to Get Published from IEEE Editors

Termin: 7 maja 2024 r. , godz. 15:00, język angielski

Prowadzący webinarium dr Petar Popovski, profesor Uniwersytetu w Aalborgu w Danii, wykorzystując swoje rozległe doświadczenie redakcyjne, przedstawi wymagania i zalecenia dotyczące procedowania i publikowania tekstów prac naukowych w czasopismach IEEE, w tym procesu przesyłania zgłoszeń i recenzowania. Podzieli się informacjami o tym, czego redaktorzy szukają w zgłoszeniach.

W trakcie spotkania będzie również okazja do do zapoznania się z programami otwartego dostępu IEEE dla instytucji, strategiami badawczymi z wykorzystaniem IEEE Xplore oraz innych narzędzi i zasobów oferowanych autorom przez systemy IEEE.

Uwaga: udział w webinarium jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja. Więcej informacji na stronie organizatora.

Przypominamy, że Uczelnia oferuje pracownikom możliwość publikacji artykułów, w ramach dokonanej przedpłaty, w terminie do 25 marca 2025 r. Warunkiem jest  afiliacja przynajmniej jednego współautora w Akademii Tarnowskiej (University of Applied Sciences in Tarnow, Poland), zgłoszenie i akceptacja artykułu do publikacji przed wygaśnięciem tego terminu oraz niewykorzystanie puli przedpłaconych tekstów.