Na skrzyżowaniu finansów, marketingu i zrównoważonego biznesu – konferencja naukowa

baner konferencyjny

American Institute of Applied Sciences in Switzerland zaprasza do  udziału w konferencji naukowej FMOS 2023 „At the crossroad of Finance, Marketing and Operations for Sustainable Business” połączonej z warsztatami dla młodych badaczy (doktorantów, studentów studiów magisterskich).

Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2023 r. w formie zdalnej.

Opłata konferencyjna: 10 CHF

Konferencja ma charakter multidyscyplinarny. Proponowana tematyka to m.in. rozwój zrównoważony po pandemii, ekonomia, finanse, transport i logistyka, społeczna odpowiedzialność biznesu, zarządzanie jakością, produkcja energii odnawialnej, ograniczanie ubóstwa.

Organizatorzy oferują możliwość opublikowania wystąpień konferencyjnych w czasopismach, które są partnerami konferencji. (Opłata konferencyjna nie pokrywa kosztów publikacji artykułu).

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji, w tym terminy nadsyłania referatów, rejestracji prelegentów i uczestników warsztatów, zostały zamieszczone na stronie organizatora.