Uniwersytet Przyszłości – webinaria dla nauczycieli akademickich

Mikrofon w sali konferencyjnej - zdjęcie ilustracyjne

PCG Academia wraz z partnerami (BlackboardINSPERAWEBCON, MJC), zaprasza nauczycieli akademickich do udziału w cyklu pięciu webinariów, zatytułowanym „Uniwersytet Przyszłości”.

W ramach zaplanowanego cyklu, zaprezentowane zostaną projekty IT zrealizowane przez polskie uczelnie: Uniwersytet JagiellońskiAkademię Leona Koźmińskiego oraz Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej. Podczas webinariów zaprezentowane zostaną wdrożenia realizowane w modelu usługowym (SaaS) oraz za pośrednictwem chmury. Zostaną także wskazane źródła finansowania wszystkich prezentowanych rozwiązań, w postaci konkursu „Uczelnia dostępna”.

Harmonogram webinariów:

Udział w webinariach jest bezpłatny. Rejestracja i zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej PCG pod adresem: www.pcgacademia.pl/wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@pcgacademia.pl lub pod numerem telefonu +48 669 917 029.