Horyzont Europa dla Biznesu – webinarium

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (Krajowy Punkt Kontaktowy do Programu Horyzont Europa) zaprasza na jesienny cykl seminariów pod hasłem Horyzont Europa dla Biznesu (HE4B). Celem spotkań jest jak najlepsze przygotowanie polskich firm do aplikowania o środki programu.

W trakcie webinariów przedstawione zostaną możliwości finansowania działań wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju i  wdrażaniu przełomowych innowacji w ramach Horyzontu Europa. Swoje doświadczenia prezentować będą także przedstawiciele firm, które odniosły sukces w poprzednich latach w ramach Horyzontu 2020.

Cykl spotkań rozpocznie się 29 września 2021 r. (10:00-13:30) webinarium prezentującym „w pigułce” obszary, które mogą zainteresować  przedsiębiorców. W kolejnych tygodniach zostaną zaprezentowane zakresy tematyczne, zagadnienia prawne i finansowe przygotowujące do procesu aplikowania.

Program spotkania 29.09.2021

Udział w webinarium jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/horyzont-europa-dla-biznesu.